Proszę czekać...
zamknij

Sklep internetowy Ferpol - Odzież i akcesoria robocze

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 14.12.2015
Jeśli chcesz zakupić nowoczesne akcesoria bhp – odzież roboczą, obuwie robocze, rękawice robocze, ochronę głowy, słuchu, oczu i twarzy, dróg oddechowych, czy inne produkty, które zabezpieczają w trakcie wykonywania skomplikowanych prac, odwiedź nasz serwis internetowy! Hurtownia BHP Ferpol dostarczy Ci najlepszych produktów na rynku, troszcząc się jednocześnie o ich najlepsze ceny oraz sprawną dostawę. Zapewniamy również możliwość personalizacji zakupów. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź nasz serwis www już teraz!

Odzież ochronna

Działamy za pośrednictwem naszego internetowego sklepu BHP, w którym możemy naszym klientom zapewnić wszystkie niezbędne wyroby BHP oraz odzież BHP. 

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zwapnić naszym klientom odzież ochronną, która dostępna jest w szerokim asortymencie wyrobów pochodzących od renomowanych producentów o uznanych markach na całym świecie. 

W naszej firmie zapewniamy również fachowe doradztwo, które pozwala dopasować takie artykuły, jak odzież ochronna do potrzeb naszych klientów. Nasza odzież realizowana jest zgodnie z najnowszymi technologiami, co pozwala nam zapewnić wyroby trwałe oraz estetyczne. 

Zapewniamy między innymi odzież odblaskową, wodoodporną, kwasoodporną, spawalniczą oraz na potrzeby przemysłu spożywczego. Nasza odzież posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które dopuszczają ją do zastosowania w konkretnych warunkach. 

Odzież ochronna z Ferpol
dostępna jest w ramach wygodnych zakupów internetowych, gdzie zapewniamy szybki czas realizowania poszczególnych zamówień.
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 20° 9' 53"     E: 51° 58' 45"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona www.ajso.pl

www.ajso.pl

Dodano: 25.08.2014
Producent sukienek damskich znany jako AJSO Collection, zajmuje się tworzeniem sukienek o wyszukanych krojach. Specjalizuje się w produkcji od lat, a dbałość o najmniejsze detale pozwala tworzyć...
Strona Dancewear

Dancewear

Dodano: 20.03.2015
W ramach oferty naszego sklepu internetowego zapewniamy szeroki asortyment odzieży dla tancerzy. Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości zarówno dla mężczyzn jak też kobiet i dzieci....
Strona Aisoshop

Aisoshop

Dodano: 17.06.2013
Firma AISO to grupa osób charakteryzujących się wysokim profesjonalizmem, a zarazem zamiłowaniem do tego, co robią. W każdej stworzonej przez nich sukience można zauważyć maksymalne...
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 30.05.2018
Często mężczyźni, którzy są nad wyraz wielcy, mają problem z znalezieniem odzieży, która będzie na nich pasowała, a przy tym była produkowana z dobrych materiałów. Sklep tombigo.pl...